Sağlık-Sen’den Sendikamıza Taziye Ziyareti

456

Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası (Sağlık-Sen)  Yönetim Kurulu Üyeleri, Sendikamıza taziye ziyaretinde bulundular.

Sağlık-Sen Genel Başkan Vekili Semih Durmuş, Genel Başkan Yardımcıları İdris Baykan, Abdülaziz Aslan, Sendikamızın Genel Merkezini ziyaret ederek, Genel Başkanımız Hasan Öztürk’ün vefatından duydukları üzüntüyü belirterek; Genel Başkan Vekilimiz Hakan Toy ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimize başsağlığı dileğinde bulundular.

Genel Başkanımız Hasan Öztürk’ü kaybetmenin acısı ve üzüntüsü içerinde olduklarını belirten Genel Başkan Vekilimiz Hakan Toy, Sağlık-Sen Genel Başkan Vekili Semih Durmuş’ a ve Yönetim Kurulu Üyelerine bu anlamlı ve vefalı ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Büyük ve cefakâr bir sendikacıyı kaybetmenin üzüntüsü içerisinde olduklarını ifade eden Sağlık-Sen Genel Başkan Vekili Semih Durmuş,, “Sayın Hasan Öztürk’ün beklenmedik vefatı bizleri derinden üzmüştür. Mütevazi ve örnek kişiliğiyle her zaman çevresindekilere rehber olan bir insandı. Öztürk’e Sendikamız adına Allah’tan Rahmet, ailesine, tüm dostlarına, Sağlık-İş ve TÜRK-İŞ camiasına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.” diye konuştu.

Ziyarette Genel Teşkilatlanma ve Eğitim Sekreterimiz Osman Çavuş ve Hukuk Müşavirimiz Kadir Atıcı bulundular.