Sorumluluk Reddi

saglikis.org alan adı altında bulunan bu web sitesi SAĞLIK-İŞ Sendikasına aittir. Bu web sitesinin kullanımında aşağıdaki kullanma koşulları geçerlidir. Kullanma koşullarını uygun bulmadığınız takdirde, bu web sitesini kullanmamanız gerekir. Bu web sitesini kullanmanız, kullanma koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.

SAĞLIK-İŞ dilediği zaman bu kullanma koşullarını değiştirebilir. Yeni kullanma koşulları o tarihten itibaren geçerli olmak üzere uygulanır. Bu kullanma koşullarının değişip değişmediğini kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

SAĞLIK-İŞ her ne türde olursa olsun, bu web sitesinin kullanımı veya bu web sitesinin geçici olarak kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı her türlü zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir.

Bu web sitesinin yapımı ve bakımında olası hatalar, eksiklikler, yanlışlıklar için her ne şekilde olursa olsun garanti verilmez ve her ne şekilde olursa olsun asla mesuliyet kabul edilmez. SAĞLIK-İŞ aynı zamanda bu web sitesinin aralıksız işler durumda olacağını veya bağlantılı sunucuların her ne şekilde olursa olsun hatasız çalışacağını garanti etmez. SAĞLIK-İŞ bu web sitesindeki bilgilerin hatasızlığına, noksansızlığına dair herhangi bir garanti vermez ve sorumluluk kabul etmez.

Bilgi mülkiyeti

Bu web sitesindeki bilgilerin her hakkı mahfuzdur. Sizin de kullanıcı olarak bu bilgiyi, sahibinin önceden yazılı izni olmaksızın dağıtmanız, satmanız, çoğaltmanız veya herhangi bir şekilde değiştirmeniz yasaktır.

Linkler

SAĞLIK-İŞ sayfalarından farklı sitelere bağlantı verilmiş olabilir. SAĞLIK-İŞ’in link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.