ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ’NDE ÇALIŞAN SAĞLIK EMEKÇİLERİNİN HAKLARINI ALMAK İÇİN MASADAKİ MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ’NDE ÇALIŞAN SAĞLIK EMEKÇİLERİNİN HAKLARINI ALMAK İÇİN MASADAKİ MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası olarak, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde çalışan sağlık emekçilerinin alın teri ve emeklerinin karşılığını almak, sofralarına bir lokma ekmek fazladan koymak, sosyal, ekonomik, özlük haklarını iyileştirmek ve refah seviyelerini artırmak için Toplu İş Sözleşme masasındaki mücadelemiz tüm hızıyla devam ediyor.

Görüşmelere Sendikamız adına Genel Başkanımız Hakan Toy, Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Turgut, Hukuk Müşavirimiz Av. Kadir Atıcı, Sendikamızın Uzmanları Barış Dülger, Hilal Konuk, Eskişehir Şube Başkanımız Recep Öztürk, Şube Mali Sekreteri Ramazan Atay, Hastane Bastemsilcimiz Ali Meşe, İşyeri Temsilcilerimiz İsmail Koç ve Tahsin Çayır’ın yanı sıra TÜHİS temsilcileri katıldılar.

Yapılan toplantıda sağlık emekçilerinin taleplerinin yer aldığı maddelerin bir kısmı görüşüldü. Kalan maddelerin ise bir sonraki toplantıda görüşülmesine karar verildi.

Toplantının ardından Eskişehir Şube Başkanımız Recep Öztürk, beraberindeki heyetle birlikte Genel Başkanımız Hakan Toy’u makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundular.

Fotoğraflar