EGE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNDE ÇALIŞAN SAĞLIK EMEKÇİLERİNE YENİ HAKLAR KAZANDIRACAK TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİNİ İMZALADIK! ÜYELERİMİZE HAYIRLI OLSUN

EGE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNDE ÇALIŞAN SAĞLIK EMEKÇİLERİNE YENİ HAKLAR KAZANDIRACAK TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİNİ İMZALADIK! ÜYELERİMİZE HAYIRLI OLSUN

Ege Üniversitesi Hastanesi’nde çalışan sağlık emekçilerinin yüzünü güldürecek, Kamu Çerçeve Protokolüne uyumlu Toplu İş Sözleşmesi imzaladık. Sağlık emekçilerine hayırlı olsun.

TÜHİS’te yapılan imza törenine Genel Başkanımız Hakan Toy, Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Sarıçoban, Süleyman Turgut, Hukuk Müşavirimiz Av. Kadir Atıcı, Sendikamızın Uzmanı Barış Dülger, İzmir Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz, işyeri baştemsilcimiz ve temsilcilerimizin yanı sıra TÜHİS yetkilileri katıldılar.

Sağlık emekçilerinin alın teri ve emeklerinin karşılığını almak, sofralarına bir lokma ekmek koymak, mevcut haklarını iyileştirmek, sosyal, ekonomik ve özlük haklarını geliştirmek için gece gündüz demeden mücadele eden Genel Merkez Yönetim Kurulumuz ve İzmir Şube Yönetim Kurulu Üyelerimizin, Ege Üniversitesi Hastanesi baştemsilcimizin, işyeri temsilcilerimizin ve üyelerimizin gayretli mücadeleleri sonuç verdi. Yapılan İşletme Toplu İş Sözleşmesiyle üyelerimizin yüzünü güldürecek yeni haklar aldık.

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası olarak sözleşmenin imzalanma sürecinde dik duruşlarıyla, sabırlı bir şekilde sendikamıza destek veren üyelerimize, emeği geçen Genel Başkanımız Hakan Toy’a, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimize, sendikamızın personeline, TÜHİS yetkililerine ve toplu sözleşme heyetine teşekkür ederiz.

Fotoğraflar