ÜYELERİMİZE KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ

ÜYELERİMİZE KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası olarak, sendikamıza üye olan sağlık ve sosyal hizmetler iş kolu çalışanlarına ekonomik, sosyal ve özlük haklar kazandırmaya devam ediyoruz.

Sendikamıza güvenerek yetki veren Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesinde ve Gaziantep Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde çalışan sağlık emekçilerinin refah seviyelerini artıracak, ekonomik özgürlüğe kavuşturacak yeni sosyal haklar kazandıracak işletme toplu iş sözleşmesini imzaladık. Üyelerimize hayırlı olsun.

TÜHİS’te yapılan imza törenine sağlık emekçileri adına Genel Başkanımız Hakan Toy, Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Sarıçoban, Hukuk Müşavirimiz Av. Kadir Atıcı, Gaziantep Şube Başkanımız Asef Bozkuş, Sendikamızın Uzmanı Barış Dülger, Gaziantep Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Hastaneleri temsilcilerimiz katılırken, işveren adına ise TÜHİS yetkilileri katıldılar.

Sağlık emekçilerinin alın teri ve emeklerinin karşılığını almak, sofralarına bir lokma ekmek koymak, mevcut haklarını iyileştirmek, sosyal, ekonomik ve özlük haklarını geliştirmek için gece gündüz demeden mücadele eden Genel Merkez Yönetim Kurulumuz ve Gaziantep Şube Yönetim Kurulu Üyelerimizin, Gaziantep Üniversitesi Hastanelerinden sendikamız adına sorumlu baştemsilcilerimizin, işyerleri temsilcilerimizin ve üyelerimizin gayretli mücadeleleri sonuç verdi. Yapılan İşletme Toplu İş Sözleşmesiyle üyelerimizin yüzünü güldürecek yeni haklar aldık.

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası olarak sözleşmenin imzalanma sürecinde sabırlı bir şekilde sendikamıza destek veren üyelerimize, emeği geçen Genel Başkanımız Hakan Toy’a, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimize, sendikamızın personeline, TÜHİS yetkililerine ve toplu sözleşme heyetine teşekkür ederiz.

Fotoğraflar