TÜRK-İŞ Genel Eğitim Sekreteri ve TEKSİF Sendikası Genel Başkanı Nazmi Irgat ile TEKSİF Sendikası Genel Sekreteri Mehmet Kafa'dan sendikamıza hayırlı olsun ziyareti

TÜRK-İŞ Genel Eğitim Sekreteri ve TEKSİF Sendikası Genel Başkanı Nazmi Irgat ile TEKSİF Sendikası Genel Sekreteri Mehmet Kafa

TÜRK-İŞ Genel Eğitim Sekreteri ve TEKSİF Sendikası Genel Başkanı Nazmi Irgat ile TEKSİF Sendikası Genel Sekreteri Mehmet Kafa, sendikamıza hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

TÜRK-İŞ Genel Eğitim Sekreteri ile TÜRK-İŞ’e bağlı kardeş sendikalarımızdan olan TEKSİF Sendikası Genel Başkanı Nazmi Irgat ve TEKSİF Sendikası Genel Sekreteri Mehmet Kafa, sendikamızın 21. Olağan Genel Kurulu’ndan çıkan sonucun tüm işçilere ve TÜRK-İŞ camiasına hayırlı olması dileklerini ileterek yönetim kurulumuzu tebrik etti. Genel Başkanımız Hakan Toy’a, Genel Sekreterliğe seçilen Adem Sarıçoban’a ve Yönetim Kurulu Üyelerimize başarılar dilediler.

Genel Başkanımız Hakan Toy, Irgat ve Kafa’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti.  
Ziyarette sendikal konuların yanı sıra çalışma hayatında yaşanan gelişmeler hakkında istişarelerde bulunuldu.

Genel Sekreterimiz Adem Sarıçoban ve Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Turgut da görüşmeye katılarak hem TÜRKİŞ hem de TEKSİF Sendikası yönetim kuruluna teşekkür ettiler.