TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu Üyelerinden Sendikamıza Hayırlı Olsun Ziyareti

TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu Üyelerinden Sendikamıza Hayırlı Olsun Ziyareti

TÜRK-İŞ Genel Mali Sekreterimiz, aynı zamanda Türkiye YOL-İŞ Sendikası Genel Başkanı Ramazan Ağar ve TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz, aynı zamanda KOOP-İŞ Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alemdar, sendikamıza gelerek 21. Olağan Genel Kurulumuz sonrası Genel Başkanımız Hakan Toy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan Ağar ve Eyüp Alemdar, sendikamızın 21. Olağan Genel Kurulu’ndan çıkan sonucun tüm işçilere ve TÜRK-İŞ camiasına hayırlı olması temennisinde bulunarak, yeniden seçilen Genel Başkanımız Hakan Toy’u ve Yönetim Kurulu Üyelerimizi tebrik ederek, başarılar dilediler.

Genel Başkanımız Hakan Toy, Ağar ve Alemdar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Ziyarette sendikal konuların yanı sıra çalışma hayatında yaşanan gelişmeler hakkında istişarelerde bulunuldu.

Ziyarette Genel Sekreterimiz Adem Sarıçoban ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Süleyman Turgut, İrfan Kalyoncu ve Fırat Bayram ziyaretten duydukları mutluluğu dile getirerek, hem TÜRK-İŞ hem de Türkiye YOL-İŞ Sendikası ve KOOP-İŞ Sendikası Yönetim Kurulu Üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.