Güvenlik-İş Sendikası Yönetim Kurulundan Sendikamıza Hayırlı Olsun Ziyareti

Güvenlik-İş Sendikası Yönetim Kurulundan Sendikamıza Hayırlı Olsun Ziyareti

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Durcuk, Sendikamızı ziyaret ederek, Genel Başkanımız Hakan Toy’a ve Yönetim Kurulumuza hayırlı olsun temennisinde bulundular.

TÜRK-İŞ’e üye kardeş sendika Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (Güvenlik-İş) Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Durcuk ve Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Türker Topalhan, sendikamızı ziyaret ederek 21. Olağan Genel Kurulumuzda güven tazeleyen Genel Başkanımız Hakan Toy’a ve Yönetim Kurulu Üyelerimize hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Genel Başkanımız Hakan Toy, Güvenlik İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. İki kardeş sendikanın Türk-İş’in çatısı altında el ele vererek işçilerin özlük, sosyal ve ekonomik haklarının savunucusu olacaklarını söyledi.

Güvenlik İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı ise gerçekleşen 21. Olağan Genel Kurulun Türk-İş ve Sağlık-İş Sendikası camiasına hayırlı olması temennisinde bulunarak, Genel Başkanımız Hakan Toy’u ve yönetim kurulumuzu tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarette Genel Sekreterimiz Adem Sarıçoban ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Süleyman Turgut, Fırat Bayram ziyaretten duydukları mutluluğu dile getirerek, Güvenlik-İş Sendikası Yönetim Kurulu Üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.