Genel Başkan Yardımcımız Sarıçoban, Soyer’e Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Genel Başkan Yardımcımız Sarıçoban, Soyer’e Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Genel Başkan Yardımcımız Adem Sarıçoban ve beraberindeki heyet, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i makamında ziyaret ederek, salgın sürecinde sağlık çalışanlarına verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Genel Başkan Yardımcımız Adem Sarıçoban ve İzmir Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i ziyaret ederek, Koronavirüs salgını sürecinde başta sağlık çalışanlarının ulaşımı konusunda yapmış olduğu kolaylıkların yanı sıra sağlık çalışanları için yaptığı etkinliklerden dolayı teşekkür ettiler.

Koronavirüs sürecinde başta ücretsiz ulaşım olmak üzere sağlık çalışanlarına verdiği destekten ötürü Başkan Soyer’e teşekkür plaketi sunan Sarıçoban, “Bizler düşük ücretle çalışan sağlık emekçileriyiz. Ücretsiz ulaşım demek sağlık çalışanlarımızın çocuklarına daha çok süt alması, evine gıda yardımı demek. Verilen destekler bizi çok mutlu etti” diye konuştu.

Koronavirüs salgınıyla mücadelenin ön saflarında yer alan sağlık çalışanlarına çok şey borçlu olduklarını dile getiren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ise, “Sizlerin çalışmaları bizim için çok kıymetli. Bu yüzden ne yapsak az. Pandemi ile birlikte kriz belediyeciliğini başlattık. İzmirlilerin de sahip çıkması, büyük bir dayanışma ile birlikte bu süreci şeffaf bir şekilde yönetmeye çalıştık. Salgının bize öğrettiği en önemli şey dayanışma. Daha güze bir gelecek için el ele omuz omuza çalışmak mecburiyetindeyiz” dedi.
 

Fotoğraflar