GENEL BAŞKANIMIZ VE BERABERİNDEKİ HEYET, GAZİ ÜNİVERSİTESİ HASTANELERİNDE ÇALIŞAN ÜYELERİMİZE BİLGİLENDİRMELERDE BULUNDULAR

GENEL BAŞKANIMIZ VE BERABERİNDEKİ HEYET, GAZİ ÜNİVERSİTESİ HASTANELERİNDE ÇALIŞAN ÜYELERİMİZE BİLGİLENDİRMELERDE BULUNDULAR

Genel Başkanımız Hakan Toy, Genel Sekreterimiz Doğan Alıç, Hukuk Müşavirimiz Kadir Atıcı, Gazi Üniversitesi Hastanelerinde çalışan üyelerimiz ile bir araya gelerek çalışma hayatı ve kamu çerçeve protokolü hakkında bilgilendirdiler.

Hastanenin toplantı salonunda gerçekleşen programa Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimizin yanı sıra Ankara İl Başkanımız Gülay Hasta, Ankara Şube Sekreterimiz Olcay Dönmez, Gazi Üniversitesi Temsilcilerimiz katıldılar.

Toplantıda çalışma hayatıyla ilgili konularda bilgi veren Genel Başkanımız Hakan Toy, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Türk-İş arasında yapılan Kamu Çerçeve Protokolü hakkında da detaylı bilgi verdi.

Üyelerimizin sorularını yanıtlayan Genel Sekreterimiz Doğan Alıç sendikal konularda da bilgi verirken, Hukuk Müşavirimiz Kadir Atıcı ise hukuki konularda bilgilendirmelerde bulundu.

Toplantının sonunda Genel Başkanımız Hakan Toy, üyelerimizin iletmiş oldukları talepleri kayıt altına aldıklarını belirterek, gerekli mercilere ileteceklerini söyledi.

Fotoğraflar