Sağlık ve Sosyal Hizmet İşçilerinin Örgütlü Gücü

  • Yücetepe Mh. Hedef Sk. No:5
    Anıttepe Çankaya ANKARA

  • 08:30 - 18:00

  • Pazartesi - Cuma

Genel Başkanımız ve Genel Sekreterimiz İstanbul Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Bülent Zülfikar Hocamızın Özel Kalem Müdürü Yusuf Secaettin Yüceyaltırık'ı Ziyaret Etti

Haber Eklenme Tarihi : 13.06.2024 09:20:03


Genel Başkanımız Hakan Toy ve Genel Sekreterimiz Adem Sarıçoban, İstanbul Üniversitesi'nin kıymetli rektörü Profesör Doktor Bülent Zülfikar Hocamızın Özel Kalem Müdürü Yusuf Secaettin Yüceyaltırık'ı ziyaret ederek İstanbul Tıp Fakültesi'ndeki işçilerimizin sorunları üzerine tekrar bir görüşme yaptılar. Meslek kodlarının düzenlenmesi ile ilgili daha öncesinde yaptığımız görüşmemiz üzerine yapılan çalışmalar ile ilgili görüşüldü. Konu üzerine sendikamız resmî yazışmaları başlatarak süreci hızlandırmak adına yeni bir adım atacaktır. 

Özellikle hasta bakım personellerinin mağduriyet yaşadığı denkleştirme uygulaması üzerine kurum ile yaptığımız yazışmalar üzerine görüşmemiz devam etti. 

Rektörlüğümüz altında faaliyet yürüten bütün sendikalar için tarafsızlıkları olduğunu Sayın Yusuf Secaettin Yüceyaltırık beyan etti. Sendikal çalışmalarımızı kendisine anlatarak işçilerin çalışma koşullarının düzenlenmesinin ve kurumumuzdaki hizmet kalitesinin artırılması konusunda mutabık kaldığımız görüşmede Yusuf Bey'e misafirperverliği için teşekkür ederek görüşmemizi sonlandırdık.


Yorumlar
Bireysel Terapi Bdt Eğitimi