BURSA ŞUBEMİZ ÜYELERİMİZİN HİZMETİNE AÇILDI. SENDİKAMIZ BÜYÜMEYE, BÜYÜDÜKÇE GÜÇLENMEYE VE İŞ KOLUMUZDAKİ ÇALIŞANLARA DAHA İYİ HİZMET ETMEYE DEVAM EDİYOR

BURSA ŞUBEMİZ ÜYELERİMİZİN HİZMETİNE AÇILDI. SENDİKAMIZ BÜYÜMEYE, BÜYÜDÜKÇE GÜÇLENMEYE VE İŞ KOLUMUZDAKİ ÇALIŞANLARA DAHA İYİ HİZMET ETMEYE DEVAM EDİYOR

Bursa Şubemiz üyelerimizin hizmetine açıldı. Açılışa Genel Genel Başkanımız Hakan Toy, Genel Sekreterimiz Doğan Alıç, Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Sarıçoban, Osman Çavuş, Süleyman Turgut, Bursa Şube Başkanımız Selçuk Kar’ın yanı sıra Bursa’da bulunan işyeri temsilcilerimiz ve üyelerimiz kaldılar.

Sendikamız, büyümeye, büyüdükçe güçlenmeye, güçlendikçe de Sağlık ve Sosyal Hizmetler İş Kolunda çalışan işçilere her türlü hizmeti vermeye devam ediyor.

Sağlık işçilerinin kurduğu Sendikamız, kurulduğu günden beri, işçinin, sosyal, ekonomik ve özlük haklarının iyileştirilmesi için var gücüyle mücadelesini sürdürüyor. Hükümetleri değil işçinin sendikası olan Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası, üyelerine daha iyi hizmet verebilmek adına, işçinin sendikamıza en rahat şekilde ulaşabilmesi için teşkilat ağımızı genişletiyoruz.

İşçinin derdini yerinde çözmeye çalışan sendikamız, bütün illeri kapsayacak şekilde oluşturduğumuz il başkanlıklarımızın yanında yeni açtığımız İstanbul 2 Nolu, Kayseri ve Bursa Şubelerimizle de üyelerimize daha iyi hizmet verme gayretiyle çalışmalarımızı hızlandırdık.

Genel Başkanımız Hakan Toy ve Genel Merkez Yönetim Kurulumuz, yeni açılan şubemizde Bursa Şube Başkanımız Selçuk Kar ve Şube Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelerek, bundan sonra ki süreçte yürütülecek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Fotoğraflar