GENEL BAŞKANIMIZ HAKAN TOY, ELAZIĞ ŞUBEMİZİN DÜZENLEDİĞİ MORAL VE MOTİVASYON GECESİNE KATILDI

GENEL BAŞKANIMIZ HAKAN TOY, ELAZIĞ ŞUBEMİZİN DÜZENLEDİĞİ MORAL VE MOTİVASYON GECESİNE KATILDI

Genel Başkanımız Hakan Toy, Genel Sekreterimiz Doğan Alıç, Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Sarıçoban, Osman Çavuş, Süleyman Turgut ve Sendikamızın Hukuk Müşaviri Av. Kadir Atıcı, Elazığ Şubemizin pandeminin kahramanları sağlık ve sosyal hizmetler işçileri için düzenlediği dayanışma gecesine katıldılar.

Geceye Başkanlarımızın yanı sıra Elazığ Şube Başkanımız Fırat Kaya, Malatya Şube Başkanımız Kenan Karateke, Elazığ Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz, işyeri baştemsilcilerimiz, temsilcilerimiz ve çok sayıda üyemiz katıldı.

Gecede konuşan Genel Başkanımız Hakan Toy, üyelerimizin sosyal, ekonomik ve özlük haklarının iyileştirilmesi için Sendikamızın yürütmüş olduğu faaliyetler hakkında bilgi verdi. Çalışma hayatında yaşanan güncel konuları değerlendiren Genel Başkanımız Hakan Toy, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Hak almanın yolunun mücadeleden geçeceğini vurgulayan Genel Başkanımız Hakan Toy, emeğin ve alın terinin karşılığını almak için bütün işçileri TÜRK-İş ve Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası çatısı altında birleşmeye davet etti.

Açılış konuşmasını yapan Elazığ Şube Başkanımız Fırat Kaya ise Elazığ Şube olarak yürüttükleri faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Protokol konuşmalarının ardından Başkanlarımız ve pandeminin kahramanları üyelerimiz hep birlikte eğlendiler.

Fotoğraflar