GENEL BAŞKANIMIZ HAKAN TOY, DİCLE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNDE ÇALIŞAN SAĞLIK İŞÇİLERİNİ BİRİMLERİNDE ZİYARET ETTİ

GENEL BAŞKANIMIZ HAKAN TOY, DİCLE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNDE ÇALIŞAN SAĞLIK İŞÇİLERİNİ BİRİMLERİNDE ZİYARET ETTİ

İş kolumuzdaki çalışanların sorunlarını yerinde incelemek ve çözüm üretmek için ülke genelinde ziyaretlerde bulunan Genel Başkanımız Hakan Toy, son olarak Diyarbakır Dicle Üniversitesi Hastanesi’nde çalışan sağlık işçilerini çalıştıkları birimlerde ziyaret ederek, onlarla sohbet etti.

Hastanenin birimlerini tek tek gezen Genel Başkanımız Hakan Toy, pandeminin kahramanı sağlık işçilerini sorunlarını ve taleplerini dinledi. Sağlık emekçilerinin sorularını cevaplayan Genel Başkanımız Hakan Toy, çalışma hayatında yaşanan gelişmeler hakkında da bilgi verdiler.

İşçilerin haklı taleplerini gerekli makamlara ileteceğini söyleyen Genel Başkanımız Hakan Toy, Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası olarak her zaman işçinin emeğinin yanında durduklarını vurgulayarak, taleplerin karşılık bulması için mücadele edeceklerini söyledi.

İşyeri ziyaretlerinde Genel Başkanımız Hakan Toy’a, Genel Başkan Yarımcılarımız Adem Sarıçoban, Süleyman Turgut, Diyarbakır Şube Başkanımız Zülküf Cantürk, Şanlıurfa Şube Başkanımız Ramazan Güneş ve sendikamızın işyeri temsilcileri eşlik ettiler.

Fotoğraflar