“ÇALIŞMA HAYATINDA YAŞANAN SORUNLAR VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ” BAŞLIKLI EĞİTİM SEMİNERİMİZE KATILAN 4. GRUPTAKİ ÜYELERİMİZ SERTİFİKALARINI ALDILAR

“ÇALIŞMA HAYATINDA YAŞANAN SORUNLAR VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ” BAŞLIKLI EĞİTİM SEMİNERİMİZE KATILAN 4. GRUPTAKİ ÜYELERİMİZ SERTİFİKALARINI ALDILAR

“Çalışma Hayatında Yaşanan Sorunlar ve Çözüm Önerileri” başlıklı eğitim seminerimiz Aydın’ın Didim ilçesinde devam ediyor. Eğitime katılan üyelerimiz eğitim sertifikalarını aldılar.

Seminere Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Sarıçoban, Süleyman Turgut, Sendikamızın Hukuk Müşaviri Av. Kadir Atıcı ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen üyelerimiz katıldılar.

Programın kapanış konuşmasını yapan Genel Başkan Yardımcımız Adem Sarıçoban, verimli bir eğitim olduğuna inandığını belirterek, üyelerimizden eğitimde öğrendikleri bilgileri işyerlerinde ki çalışma arkadaşlarına anlatmalarını istedi. Genel Başkan Yardımcımız Adem Sarıçoban, çalışma hayatında yaşanan güncel konuları değerlendirerek, sendikamızın faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Programın ilk yarısında Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü Araştırma Görevlisi Erkan Kıdak, çalışma hayatındaki genel konular hakkında eğitim verdi. Programın ikinci yarısında ise sosyal medya kullanımı ve sosyal medyanın önemi hakkında eğitim verildi.

Sendikamızın hayat boyu eğitim düsturuna uygun olarak uzun yıllardan beri yaptığımız eğitimlere pandemi nedeniyle zorunlu olarak ara vermiştik. Uzun zamanın ardından gerçekleştirdiğimiz “Çalışma Hayatında Yaşanan Sorunlar ve Çözüm Önerileri” eğitim seminerimiz iş kolumuzdaki çalışanların katılımlarıyla genel ve bölgesel olarak devam edecek.

Fotoğraflar